Hakkımızda

Hakkımızda

Nehir Beton; toplam; 15000 m2 alan üzerinde, 3,5 mt yüksekliğinde beton perde ile çevrili, 8000 m2 beton saha, 130 m3/saat kapasiteli tam otomatik Vuruşkan marka beton plenti, bir adet 50,5 mt, iki adet 38 mt, ve bir adet sabit olmak üzere; dört adet beton pompası, 10 adet 10 m3 , 6 adet 12m3 kapasiteli transmikser, A tipi donanımlı laboratuvar binası, 60 tonluk tır kantarı, 500 KW jeneratör, işletme ve idare binaları, ve 3000 m3 kapasiteli kapalı agrega stok sahasından ibaret olup, işin gereklerine göre ekipman ilavesi de yapılabilmektedir.

Nehir Beton; C 12/15, C 16/20, C 20/25, C 25/30, C 30/37, C 35/45 ve C 40/50 sınıflarında TSE ve G uygunluk belgelerine haizdir.

Nehir Beton; İSO 9001:2008 Kalite Sistem Belgesine de sahip olup, İşçi Sağlığı İş Güvenliği açısından da (A) sınıfı yetki belgeli uzman firmalardan hizmet almak suretiyle tesisini sektörün gereklerine göre dizayn edip, yine sektör ve yasal gereklilikler kapsamında tesis ve personelini sürekli eğitim ve denetimlere tabii tutmaktadır.

Nehir Beton ’un tüm araçları, araç takip sistemi arvento ile merkezden takip ve kontrol edilebilmektedir.Ayrıca tesisimiz 24 saat güvenlik kamera sistemi ile izlenmektedir.

Nehir Beton’da; ürünlerin tamamı CE belgeli beton bileşenleri kulanılmaktadır. Standart deney ve kontrollerinden sonra, tam donanımlı A tipi laboratuvarda yoğun ve titiz çalışmalar sonucunda işlenebilirlik, hava içeriği, slump kontrolü, birim ağırlık, sıcaklık kontrolü ve 7, 28 günlük sonuçları itibari ile TSE kabul kriterlerini sağlayan tasarımlar, sisteme kalite kontrol ve tesis yönetimince kaydedildikten sonra piyasaya arz edilmektedir.

Nehir Beton ’da kalite kontrol birimince agregalardan günlük numune alınarak rutubet tayini yapılmakta ve bu değerler sisteme kaydedilmektedir. Beton santrali, üretimde bu rutubet değerlerine göre su düzeltmesini otomatik olarak yapar.

Ayrıca; kalite planı ve TSE standardı gereğince her sınıf beton için günlük taze beton deneyleri yapılır ve kaydedilir.

Bayii-Müşteri tarafından talep edilen ürünün; beton sınıfı ,miktarı , kullanım alanı , teslim şekli gibi kriterler yetkili tarafından sisteme girildikten sonra, beton santrali operatörü tarafından yükleme yapılır. Yüklenen beton kalite kontrol birimince kontrolü yapıldıktan sonra sevkiyatı gerçekleştirilir. Beton Mikseri ; döküm yerinde bulunan kalite kontrol elemanları tarafından karşılanır. Müşteri veya temsilcisinin gözetiminde; sıcaklık, slump vs. kontroller yapıldıktan sonra, beton miktarına bağlı olarak, en az bir set (6 adet 15*15 küp) numune alınarak bu numuneler, 16 saat şantiyede bekletilip , ertesi gün tesis laboratuvarına getirilerek, kalıptan çıkarılır ve kür havuzunda standartlara uygun olarak muhafaza edilir. 7,28 günlük basınç ve yarma deneyine tabi tutulur.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

En kaliteli ürün, en iyi hizmet anlayışı ile hareket ederek bölgemizde hazır beton talebinde akla gelen ilk firma olmak.
Müşteri potföyünü genişleterek, satışlarımızı arttırmak,
Şirket verimliliği ve kapasite kullanım oranlarını arttırmak,
Kalite anlayışımızı bilimsellik temeline dayandırarak, müşteri memnuniyetini ve firmamızın saygınlığını arttırmak.
En değerli sermayenin insan kaynağı olduğu bilinciyle; çalışanlarımızın öz gelişimlerini sağlamak, ekip ruhunu geliştirmek ve firma kültürünü benimsetmek için eğitim faaliyetlerimizi sistematik olarak sürdürmek.
Çalışanlarımıza temiz ve güvenli bir çevre bilinci aşılayarak, toplumumuza, özelliklede gelecek nesillere temiz ve güvenli bir çevre bırakmaya katkı sunmak.
Faaliyet alanımızla ilgili tüm yasal kural ve standartlara uymak koşulu ile müşteri memnuniyeti sağlamak.
Faaliyetlerimizi sıfır iş kazası ile sürdürmek için; emniyetli iş ortamı oluşturmak.

Tesisimiz

Belgelerimiz

Kalite Politikamız

Firmamız; inşaat sektöründeki müşterilerine kaliteli hazır beton sunarak güvenilir alt ve üst yapı inşaatlarının yapılmasına katkıda bulunmayı temel ilke edinmiştir.
Bu amaçla;
Ürünlerimizi yapı mevzuatlarına ve ilgili ürün standartlarına göre üretmek,
Müşteri ve Kalite memnuniyetini ön planda tutmak,
Firmamızın marka güvenirliliğini muhafaza etmek ve arttırmak,
Sürekli iyileştirmeyi ön planda tutmak.
Tüm faaliyetlerimizde İSO 9001 - 2008 Kalite Yönetim Sistemi ve mevzuat şartlarını yerine getirmek kalite politikamızdır.

24/7 Saat

Tesisimiz 24 saat güvenlik kamera sistemi ile izlenmektedir.Araçlar takip sistemi arvento ile merkezden takip ve kontrol edilebilmektedir.

Nehir Beton da;

Kalite planı ve TSE standardı gereğince her sınıf beton için günlük taze beton deneyleri yapılır ve kaydedilir.

Nehir Beton;

C 12/15, C 16/20, C 20/25, C 25/30, C 30/37, C 35/45 ve C 40/50 sınıflarında TSE ve G uygunluk belgelerine haizdir.

Nehir Beton da;

Kalite kontrol birimince agregalardan günlük numune alınarak rutubet tayini yapılmakta ve bu değerler sisteme kaydedilmektedir.

Sağlam Temellere İmza Atıyoruz.